E-shop pre VO partnerov

V spoločnosti MEDIAMAC, s.r.o. bol prepracovaný objednávkový systém pre veľkoobchodných partnerov. 

Pôvodná aplikácia na objednávanie tovaru bola rozšírená o novú funkčnosť - online objednávky, ktoré veľkoobchodní partneri môžu realizovať cez webovú stránku www.nasnakup.sk. Po prihlásení na stránku sa im zobrazia veľkoobchodné ceny, informácie o produktoch, údaje o predchádzajúcich objednávkach. Obchodník spoločnosti okrem týchto údajov má k dispozícii aj údaje o dodávateľovi produktu, nakoľko jeden produkt môže dodávať viacero spoločností prípadne môže byť produkt k dispozícii ihneď, ak je naskladnený.

Pre predajcu boala prepracovaná offline aplikácia, ktorá mu umožňuje jednoduchšie filtrovať produkty, prehľadávať v strome, zobrazuje popisy, parametre a obrázky jednotlivých produktov, dáva mu možnosť pridávať poznámky k jednotlivým produktom, objednávkam od VO partnerov, zaznamenávať si úlohy. Keďže ide o offline aplikáciu, údaje je potrebné synchronizovať. Synchronizovať údaje je možné buď automaticky v určitých intervaloch alebo manuálne.

Okrem tradičných funkcií má spoločnosť možnosť v rámci tohto e-shopového riešenia:

- byť prepojená na rôznych dodávateľov, ktorí svoju ponuku tovarov a množstvo na sklade aktualizujú cez XML, vďaka čomu spoločnosť nemusí nakupovať tovar na sklad

- upravovať cenostvorbu pri jednotlivých kategóriách